Hakkımızda

HAKKIMIZDA

2003 yılında istihdam sağlamak ve ihracat yapma hedefi ile kurulan Makiteks Tekstil, uzun yılladır Avrupa pazarındaki müşterileri, özellikle katalog firmaları için nevresim, yastık kılıfı ve çarşaf üretimi yapmaktadır. Bu ürünlerin yanı sıra battaniye, mutfak tekstili ve banyo tekstilinden çeşitli ürünleri koleksiyonunda sunmaktadır.

Maki kelime anlamı olarak Akdeniz bitki örtüsü anlamına gelmektedir. Üretim faaliyetleri ve ofisi Mersin’de bulunan şirket Akdeniz yaşam tarzını evlerde yaşatmayı hedeflemektedir.

15 yılı aşkın süredir Avrupa Birliğine ihracat yapan Makiteks Tekstil etkin tedarik zincirini kontrolü ile çevresel ve sosyal standartları yerine getirmeye önem vermektedir.

Esnek ve çevik yapısının verdiği güçle benzersiz ürünleri sunma ve tedarik etme yeteneğine sahiptir. Sektörel tecrübesi müşterilerin taleplerine adapte olarak hızla cevap verebilmesini sağlamaktadır.

Müşterilerine beklentilerinin fazlasını sunmayı hedefleyen Makiteks Tekstil şeffaf iletişim ilkesi ile müşterileri için bir tedarikçiden ziyade bir iş ortağı görevini almıştır.