Üyelik Sözleşmesi

Üyelik Sözleşmesi

Makiteks Tekstil E-Ticaret Müşterilerinin, Makiteks Tekstil İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye ait patentli markalara ait online mağazalara kanalı ile, paylaşmış olduğu bilgilerin şahsına ait olduğu ve bu bilgilerin, satış ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülebilmesi amacıyla ve her türlü iletişim aracına uygun bildiriminin sağlanması için tüm ve Makiteks Tekstil İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye ait patentli markalara ait online ve fiziki mağazalar kanalı bünyesindeki diğer tüzel kişiler ile de paylaşılabileceğine onay verildiği kabul edilmektedir.

Makiteks Tekstil İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş., üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta veya satmamaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Müşterinin üyelik adresi ve şifresinin üçüncü bir kişi tarafından biliniyor ve üyeliğin kullanılıyor olmasından dolayı Makiteks Tekstil İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve patentli markaları kesinlikle sorumlu değildir.

Makiteks Tekstil İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye ait makiteksonline.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Makiteks Tekstil İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş. data havuzunda toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” ve kişisel bilgiler vasıtasıyla oluşturulacak reklam, tanıtım, pazarlama faaliyetlerinin devam etmesi amacıyla saklanmakta ve bu amaçlarla kullanılmaktadır.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Makiteks Tekstil İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş. veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Makiteks Tekstil İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye ait makiteksonline.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Kişisel verileriniz, bu amaçlar dışında, açık rızanız ve mevzuattan kaynaklanan istisnai durumlar hariç olmak üzere, hiçbir surette işlenmeyecek ve üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır. İşleme amacı sona erdiğinde, söz konusu kişisel verileriniz silme veya anonimleştirme yoluyla derhal yok edilecektir.